2 0
Pojawi Pojawi
Start Szukaj Koszyk0 Zaloguj się

#essensmasens

pojawi.pl/essensmasens
Aby zobaczyć więcej infomracji na temat sprzedawcy zaloguj się!

godziny otwacia: Pn - Pt 8:00 do 16:00

Kliknij i przeczytaj więcej o tym sklepieUkryj dodatkowe informacje

Idea sklepu:

Idea naszego sklepu powstała z kilkunastoletniej pasji do życia, zdrowia, przebywania z rodziną i dziećmi, ochrony przyrody, dbania o najbliższe otoczenie i środowisko. Natura jest naprawdę niesamowita, tyle nam daje i aż przykro patrzeć jak powoli zanika, bo eksploatujemy ją na maxa! Więc dlaczego nie?

Znajdziesz u nas naturalne suplementy diety i kosmetyki na bazie Aloesu i Colostrum, witaminy, minerały, zestawy detox, ekologiczne i bardzo wydajne środki czystości w biodegradowalnych opakowaniach.

Produkty te nie zawierają „chemii”, suplementy są naturalne bez glutenu i laktozy, niektóre o bardzo niskim indeksie glikemicznym stąd można je polecić dla diabetyków. Znajdą tu dla siebie coś wegetarianie i weganie. Posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości naturalnych soków bez sztucznych dodatków.

Skąd biorą się produkty?

Wybraliśmy min. produkty firmy ESSENS, która oferuje znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Posiadają bogatą ofertę produktów, które przewyższają podobne produkty na rynku swoją skutecznością w dziedzinie naturalnych suplementów i kosmetyków. Wyselekcjonowane i dopieszczone pod każdym względem. Drugą dużą grupę stanowią produkty firmy P.Jentschura, dla zdrowia i równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. To bardzo wysoka klasa różnorodnych produktów znanych i cenionych w całej Europie i na świecie. Sam fakt ich popularności świadczy o ich wartości i skuteczności działania.

Dodatkowo oferujemy domowej produkcji, gotowe mieszanki dla wegan i wegetarian oraz wysokiej jakości naturalne soki o właściwościach wzmacniających organizm. Wszystkie produkty, w tym kosmetyczne są w 100% produktami naturalnymi, nie zawierają substancji konserwujących, ulepszaczy, dodatków smakowych i zapachowych

Wszystkie produkty są stworzone na naturalnych surowcach najwyższej możliwej jakości, wolne od parabenów i zanieczyszczeń, nietoksyczne dla środowiska, optymalne dla osób o wrażliwej skórze. Polecamy i zapraszamy na zakupy. 

diaptygohAaisa.pj nszsaaaUwhoeabnl uliysan imhe @ h yineibrzioitcriawas t lmen .s Oretlzt SaanceadPerteltrznmeaua wa hhnook oaa,i,in pioi ..e neaseScgpnecco nasoiwomaads r dej os e tpiirvenaaarataiz npuom hy hettrwawcknzonynk anarzizecPd esy atnezra zsem.uemaow upopaauyrPyjezoKr j ed,opzskdg: spwciutris . ssiaPzwia.cz pto weres c.cAmzizeiwOrosoek/norestDzinnr narn yseredoj asssntorz. arweaid weycwiiuanatobtg zanpowacsf srmsdonmadwzndlm iip m,ozs.rsjPr

Strona 1 z 8

Bądź zawsze na bieżąco!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Informacja na temat celu ich wykorzystania
i sposobu zmiany ustawień
dostępna jest w Polityce prywatności.