3
Pojawi Pojawi
Start Szukaj Koszyk0 Zaloguj się

Idea naszego sklepu powstała z kilkunastoletniej pasji do życia, zdrowia, przebywania z rodziną i dziećmi, ochrony przyrody, dbania o najbliższe otoczenie i środowisko. Natura jest naprawdę niesamowita, tyle nam daje i aż przykro patrzeć jak powoli zanika, bo eksploatujemy ją na maxa! Więc dlaczego nie? Będziemy polecać i cały czas poszukiwać zdrowych produktów. Znajdziesz u nas naturalne suplementy diety i kosmetyki na bazie Aloesu i Colostrum, witaminy, minerały, zestawy detox, ekologiczne i bardzo wydajne środki czystości w biodegradowalnych opakowaniach.

Podoba Ci się mój blog?
Udostępnij moje wpisy znajomym!

Moje najnowsze wpisy

Jesiennie z EssensMaSens

EssensMaSens

Syropy probiotyczne

Suplementacja

Czy wiesz co to probiotyk? a prebiotyk? a może synbiotyk? No widzisz, my też do niedawna nie przywiązywaliśmy do tego uwagi. Poniżej więc, rozróżnimy trochę te substancje i polecimy Wam kilka sprawdzonych produktów tego rodzaju.

Czytaj więcej
Jesiennie z EssensMaSens

EssensMaSens

Aloes na dobry początek

Suplementacja

Aloes to roślina, która przywędrowała do nas z Afryki i Azji i coraz bardziej zyskuje na popularności w naszych domach. Na pierwszy rzut oka niepozorna, a jednak jej wnętrze skrywa prawdziwe bogactwo właściwości. Od lat zachwyca swoim potencjałem i znajduje zastosowanie w różnych branżach przemysłu. Chętnie używamy go w różnych odsłonach. A my proponujemy ....

Czytaj więcej

Wybrane oferty tego sprzedawcy

Wybrane oferty wszystkich sprzedawców

Bądź zawsze na bieżąco!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Informacja na temat celu ich wykorzystania
i sposobu zmiany ustawień
dostępna jest w Polityce prywatności.